poniedziałek, 29 marca 2010

Z myślą o świętach...

Kilka dni temu... no może trochę więcej, wzięłam się za wielkanocne jajka, pocztówki i inne serwetki,   ...wszystkiego nie sfotografowałam, no bo szybko rozdałam :) ale po troszeczku widać czego... ( nic z kolei wielkiego, ładniejsze rzeczy widzę u was :) ) ... dokonałam :) Zielona karteczka i jajeczka niebawem znajdą się u mojej sieciowej psiapsiółki :) dwie inne karteczki powędrują też w świat... kolejne jajeczka... nie maja fotki, ale tak mi się spodobały te od Mrofeczki, że zrobiłam podobne, tylko malutkie, bo przepiórcze, które zdobią stół mojej synowej ( nie piszę już przyszłej... bo ileż to można :))... a, zrobiłam jeszcze szydełkowy witrażyk... a co do karteczek, to zostały rozebrane... przez córcię... dla koleżanek, cieszę się bardzo :) Moja koleżanka z podwórka, dwa latka temu wyprowadziła się do Olsztyna, ale ona nie lubi robótkowych rzeczy, więc dostanie kartkę z księgarni :)

     Wszystkim moim odwiedzającym, życzę miłych przygotowań do świąt :) i dziękuję za ciepłe słówka... one naprawdę rozgrzewają i zagrzewają do tworzenia :)

5 komentarzy:

 1. Śliczne karteczki!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że moje jajeczka Cię zainspirowały. Wiesz, ja nie dostałam już białych ;-(, są w kwiatki, paseczki, różnokolorowe więc dla siebie nie zrobiłam a szkoda.
  Kartki bardzo fajne, króliczkowy witrażyk rewelacyjny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne kartki, ale szczególnie szydełkowy witrażyk mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech te święta będą pełne nadziei i wiary. Radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego święconego jajka życzę z całego serca.

  OdpowiedzUsuń

Pozdrawiam serdecznie :)